Archiv článků

rozpis na týden 14. - 20.10.2019

14.10.2019 08:30
- pondělí 14.10.2019 trénink 16:30 - 18:00 hřiště Ratíškovice   - středa 16.10.2019 okresní soutěž Ježov - sraz na hřišti v Ježově v 16:00 začátek utkání v 16:30 nominace: Panák Michal, Koplík Dominik, Koplík Zdeněk, Opavský Tonda, Ivičič...

rozpis na týden 7. - 13.10.2019 - aktualizováno !! (ve čtvrtek Kyjov - v sobotu se nehraje )

07.10.2019 07:44
- pondělí 7.10.2019 okresní soutěž Sudoměřice - sraz na hřišti v Ratíškovicích v 16:30 začátek utkání v 17:00 nominace: Bílek Roman, Bílek Radek, Panák Michal, Antoš Lukáš, Koplík Dominik, Koplík Zdeněk, Kordula Jakub, Opavský Tonda, Ivičič Dominik, Michenka...

Program 41. týden

07.10.2019 07:29
Pondělí od 17:00 utkání v Ratíškovicích s Těmicemi sraz 16:30             Nominace : Hanák, Bábíček Da., Gasnárek T.,Hadamík, Koplík, Kordula, Malát, Ovečka, Směřička, Grufík, Kotásek,...

utkání ve středu 2.10.2019 zrušeno - nehraje se

02.10.2019 15:38
utkání OS proti Kyjovu ve středu 2.10.2019 zrušeno - nehraje se bude odehráno v náhradním termínu

Program 40. týden

30.09.2019 10:17
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa od 17:00 OP v Ratíškovicích proti Dolním Bojanovicím sraz 16:30           Nominace : Bábíček Do., Foltýn, Hanák, Gasnárek D., Gasnárek T., Halla, Holek, Kordula, Slezar, Zapletal, Kotásek, Ovečka,...

rozpis na týden 30.9. - 6.10.2019

27.09.2019 09:13
- pondělí 30.9.2019 trénink 16:30 - 18:00 hřiště Ratíškovice     - středa 2.10.2019 okresní soutěž Kyjov - sraz na hřišti v Ratíškovicích v 16:30 začátek utkání v 17:00 nominace: Bílek Roman, Bílek Radek, Panák...

sobotní zápas OP v Šardicích zrušený

27.09.2019 07:53
- v sobotu se v Šardicích nehraje - nominovaní hráči mají přes víkend volno

aktualizace na čtvrtek 26.9.2019 !!!

25.09.2019 20:43
- utkání mladší přípravky v Mutěnicích zrušeno - (nemoc většiny hráčů soupeře - omluvenky ve středu večer)   - trénink všichni hráči - od 16:30 na hřišti v Ratíškovicích   rozpis na víkend platí podle původního plánu

rozpis na týden 23. - 29.9.2019

23.09.2019 10:16
- pondělí  23.9.2019 trénink 16:30 - 18:00 hřiště Ratíškovice - středa  25.9.2019 trénink 16:30 - 18:00 hřiště Ratíškovice     - čtvrtek 26.9.2019 okresní přebor Mutěnice - přeloženo na 10.10.2019 od 17:00 začátek...

Program 39. týden

20.09.2019 07:14
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa trénink  16:30 - 18:00   Čtvrtek Ondrášovka Cup  Bohdalice u Vyškova začátek 13:00  sraz 12:15            Nominace : Gasnárek T., Gasnárek D., Halla, Holek, Kordula, Ovečka, Slezar, Vařák,...
Záznamy: 1 - 10 ze 1334
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>