Archiv článků

rozpis na týden 20. - 26.5.2019

23.05.2019 12:10
- pondělí 20.5.219 trénink Milotice vyjímečně od 17:15   - středa 22.5.2019 okresní přebor KEN Veselí - sraz na hřišti v Miloticích v 17:00 začátek utkání : 17:30 nominace: Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula, Malát, Ovečka, Hebron            ...

členské příspěvky - jaro 2019

23.05.2019 12:07
Začínáme vybírat členské příspěvky za jarní část sezony - 500 Kč. Kluci co začali později 100 Kč / měsíc. Částku odevzdejte trenérům nejpozději do 14.6.2019

středa 22.5.2019 - trénink i zápas zrušený

22.05.2019 15:32
středeční program se ruší kvůli počasí - zápas se přesunul na pondělí 27.5.2019 17:30

Program 21.týden

20.05.2019 07:31
Středa trénink Milotice       17:00 - 18:30 Čtvrtek trénink Ratíškovice 17:00 - 18:30   Sobota Krajská soutěž Ratíškovice sraz 9:20            Nominace: Doležal, Fojtík, Koch, Svoboda, Vavřina, Lunga, Vacenovský...

rozpis na týden 13. - 19.5.2019 - aktualizace !!

13.05.2019 09:47
- pondělí trénink není - středa 15.5.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 16.5.2019 trénink Ratíškovice 17:00   pátek 17.5.2019 okresní přebor Hodonín - sraz na hřišti v Hodoníně (Nesyt) v 16:30 začátek utkání : 17:00 nominace: Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula,...

Program 20. týden aktualizace

13.05.2019 07:26
Úterý trénink Milotice         17:00 - 18:30 Středa OP Hodonín hřiště Nesyt sraz 16:30            Nominace : Fojtík, Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský...

program na týden 6. - 12.5.2019 - změna termínu utkání OS: ve Bzenci v sobotu !!

06.05.2019 09:19
- pondělí 6.5.2019 trénink Milotice 17:00   středa 8.5.2019 turnaj Strážnice sraz na hřišti ve Strážnici 8:10               začátek utkání : 8:40 nominace:  Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula, Malát, Ovečka, Hebron, Hadamík ...

Program 19. týden

06.05.2019 07:54
Pondělí trénink Milotice  17:00 - 18:30   Středa turnaj  Strážnice  sraz  7:20            Nominace : Fojtík, Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga,...

program na týden 29.4. - 5.5.2019 - aktualizace

29.04.2019 08:59
  - pondělí 29.4.2019 trénink Milotice 17:00   středa 1.5.2019 okresní soutěž Svatobořice - sraz na hřišti ve Svatobořicích v 16:30 začátek utkání : 17:00 nominace: Hadamík, Hebron, Malát, Ovečka, Michenka, Směřička, Šohajek, Kordula, Poláček, Příkazský, Gasnárek každý...

Program 18. týden

29.04.2019 07:37
Pondělí trénink Milotice  17:00 - 18:30 Středa turnaj Šardice     sraz 10:00            Nominace : Doležal, Fojtík, Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Foltýn, Hanák,...
Záznamy: 1 - 10 ze 1296
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>