Archiv článků

program na víkend 2. - 3.3.2019 - aktualizace

27.02.2019 10:01
  - v pátek 1.3.2019 trénink není (obsazená tělocvična) - sobota 2.3.2019 trénink tělocvična Milotice 9:00   - neděle 3.3.2019 OHL Dolní Bojanovice  << rozpis zápasů >>   sraz tým B v 7:45 - nominace: Halla, Gasnárek, Kotásek, Poláček, Šohajek,...

Program 9. týden AKTUALIZACE

25.02.2019 08:21
Pondělí       Coerver hala Vlkoš sraz 15:15 . Začátek 15:30                   Lunga, Koch, Bábíček, Vavřina, Halla, Foltýn, Holek, Kotásek, Příkazský, Gasnárek      ...

Program 8. týden AKTUALIZACE

18.02.2019 07:26
Pondělí       Coerver hala Vlkoš sraz 15:15 . Začátek 15:30                   Lunga, Koch, Bábíček, Vavřina, Halla, Foltýn, Holek, Kotásek, Příkazský, Gasnárek      ...

program 10.2. - 24.2.2019 - nominace

11.02.2019 10:39
- úterý 12.2.2019 trénink tělocvična Milotice 18:00     - úterý 19.2.2019 trénink tělocvična Milotice 18:00 - pátek 22.2.2019 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   - sobota 23.2.2019 OHL Dolní Bojanovice   sraz tým B v 7:45 - nominace: Halla,...

Program 7.týden

11.02.2019 07:35
Úterý trénink Milotice         16:30 - 18:00 Čtvrtek trénink Milotice       16:00 - 17:30  

program na týden 4. - 10.2.2019

05.02.2019 08:15
- úterý 5.2.2019 trénink tělocvična Milotice 18:00 - pátek 8.2.2019 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00 - sobota 9.2.2019 trénink tělocvična Milotice 9:00  

Program 6. týden AKTUALIZACE

04.02.2019 07:22
Pondělí       Coerver hala Vlkoš sraz 15:15 . Začátek 15:30                   Lunga, Koch, Bábíček, Vavřina, Halla, Foltýn, Holek, Kotásek, Příkazský, Gasnárek      ...

v sobotu 2.2.2019 přátelák Dubňany

31.01.2019 08:01
- v sobotu hrajeme v tělocvičně v Miloticích přátelák s Dubňanama - sraz v 8:50 - každý svůj dres MiRaVa

program na týden 28.1. - 3.2.2019

29.01.2019 10:45
- úterý 29.1.2019 trénink tělocvična Milotice 18:00 - pátek 1.2.2019 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00 - sobota 2.2.2019 PU Dubňany -  tělocvična Milotice 9:00  

Program 5. týden POZOR ZMĚNA !!!

28.01.2019 07:13
Pondělí       Coerver hala Vlkoš sraz 15:15 . Začátek 15:30                   Lunga, Koch, Bábíček, Vavřina, Halla, Foltýn, Holek, Kotásek, Příkazský, Gasnárek      ...
Záznamy: 41 - 50 ze 1309
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>