Starší přípravka sezóna 2019/2020

trenéři : Lunga Marek, Svoboda Roman, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Starší přípravka

Program 41. týden

07.10.2019 07:29
Pondělí od 17:00 utkání v Ratíškovicích s Těmicemi sraz 16:30             Nominace : Hanák, Bábíček Da., Gasnárek T.,Hadamík, Koplík, Kordula, Malát, Ovečka, Směřička, Grufík, Kotásek,...

Program 40. týden

30.09.2019 10:17
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa od 17:00 OP v Ratíškovicích proti Dolním Bojanovicím sraz 16:30           Nominace : Bábíček Do., Foltýn, Hanák, Gasnárek D., Gasnárek T., Halla, Holek, Kordula, Slezar, Zapletal, Kotásek, Ovečka,...

Program 39. týden

20.09.2019 07:14
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa trénink  16:30 - 18:00   Čtvrtek Ondrášovka Cup  Bohdalice u Vyškova začátek 13:00  sraz 12:15            Nominace : Gasnárek T., Gasnárek D., Halla, Holek, Kordula, Ovečka, Slezar, Vařák,...

Program 38. týden

16.09.2019 07:27
Pondělí    volno Úterý OS v Petrově začátek v 17:00 sraz 16:30             Nominace : Bábíček D., Hadamík, Gasnárek T.,Koplík, Kordula, Malát, Ovečka, Směřička, Grufík, Kotásek,...

Program 37. týden aktualizace

05.09.2019 07:32
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa trénink   16:30 - 18:00 Čtvrtek   Ondrášovka cup  pro kategorii 2010 a mladší              Hraje se ve Velkých Pavlovicích od 13:00  sraz  12:15 ( Dopravu domluvíme na...

Program 36. týden Aktualizace

02.09.2019 07:30
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa trénink  16:30 - 18:00 Čtvrtek trénink  16:30 - 18:00 Sobota KS Ratíškovice   Sraz 11:15            Nominace : Foltýn, Hanák, Lunga, Zdařil, Bábíček, Gasnárek T., Gasnárek D., Halla, Holek,...

Program 35. týden

26.08.2019 07:10
Pondělí trénink 16:30 - 18:00 Středa  trénink 16:30 - 18:00 Čtvrtek trénink  16:30 - 18:00   Sraz na každý trénink 16:30 už na hřišti !!!   Sobota OP v Dubňanech sraz 10:15  začátek 11:00             Nominace : Foltýn,...

Program 34. týden

19.08.2019 06:07
Pondělí trénink  16:30 - 18:00 Úterý trénink     16:30 - 18:00 Čtvrtek  od 17:00 přípravné utkání s Hodonínem sraz 16:30                        Nominace: po...

Program 33. týden

12.08.2019 10:36
Pondělí trénink  16:30 - 18:00 Středa  trénink  16:30 - 18:00 Čtvrtek  trénink  16:30 - 18:00 16:30 na hrací ploše !!!   Lunga, Vacenovský J., Zdařil, Vařák Trénink ve stejné dny od 18:00 s Ml. žáky

Domácí úkol

12.08.2019 06:13
www.youtube.com/watch?v=8ce48HgB1Eo
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program starší přípravky

Tréninky :

         Pondělí          16:30 - 18:00

          Středa            16:30 - 18:00

          Čtvrtek           16:30 - 18:00

 

Soupiska starší přípravka


Bábíček Dominik 2009
Foltýn Tomáš 2009
Hanák Štěpán 2009
Kotásek Jakub 2009
Lunga Viktor 2009
Vacenovský Jakub 2009
Vacenovský Matěj 2009
Zdařil Petr 2009
Bábíček David 2010
Gasnárek David 2010
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Koplík Daniel 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Ovečka Roman 2010
Slezar Adam 2010
Směřička Jakub 2010
Vařák Dominik 2010
Zapletal Ondřej 2010
Grufík Matyáš 2011
Kotásek Jan 2011
Příkazský Adam 2012