Starší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Lunga Marek, Svoboda Roman, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Starší přípravka

Program 42. týden

16.10.2018 10:36
Středa trénink Milotice 16:30 - 18:00 Čtvrtek trénink Milotice 16:30 - 18:00 Pátek od 16:00 předehrávka OP ve Veselí sraz 15:30 Nominace : Fojtík, Koch, Procházka ,Svoboda, Vavřina, Vodička, Bábíček, Kotásek, Vařák, Lunga Bez dresů   Neděle od 10:00 OP v Miloticích sraz v 9:30 Nominace :...

Program 41. týden

08.10.2018 09:54
Pondělí trénink Ratíškovice 16:30 - 18:00 Úterý od 17:00 OS v Moravanech sraz 16:30 Nominace : Doležal, Hanák, Lunga, Foltýn, Náplava, Vacenovský J., Vacenovský M. ,Halla, Holek,Bábíček                  Dresy zelené...

Program 40. týden

01.10.2018 10:15
Pondělí trénink Ratíškovice 17:00 - 18:30 Středa trénink  Milotice      17:00  - 18:30 Čtvrtek trénink Milotice       17:00 - 18:30   Sobota od 10:00 v Miloticích OS s Moravou sraz 9:30 Nominace : Doležal, Hanák, Lunga, Foltýn, Náplava,...

Program 39. týden

24.09.2018 08:39
Pondělí trénink Ratíškovice 17:00 - 18:30 Středa OS od 17:00 v Miloticích s Petrovem sraz 16:30            Nominace : Bábíček ,Doležal, Hanák, Lunga, Foltýn, Náplava, Vacenovský J., Vacenovský M., Kotásek...

Domácí úkol č.3

18.09.2018 08:09
https://youtu.be/yXEsbHdjwYg?list=PLrjVrwhy683Dd0ZTYhJJ-c9R1WqawGvWo https://www.youtube.com/watch?v=WbLVKfdSMT0 www.youtube.com/watch?v=owiNAbn2200 https://www.youtube.com/watch?v=z7TuoaA-WN4 https://www.youtube.com/watch?v=em0ALzMSt6U

Program 38. týden AKTUALIZACE !!!

17.09.2018 09:14
Pondělí 17.9.  trénink Ratíškovice 17:30 - 18:00 Úterý    18.9. od 17:00 v Miloticích přípravné utkání s Holíčem. Sraz 16:30             Nominace : všichni. Tréninkové oblečení. Budeme hrát v rozlišovacích...

Domací úkol č.2

11.09.2018 10:25
https://www.youtube.com/watch?v=94KuOfMKG2Q https://www.youtube.com/watch?v=dRpfwtPv5hA https://www.youtube.com/watch?v=15y7MGYKuN8 https://www.youtube.com/watch?v=vkFlgOi4diQ https://www.youtube.com/watch?v=J77JFvfdm4k

Program 37. týden

10.09.2018 07:39
10.9.  trénink Ratíškovice  17:30 - 19:00 12.9. OS Milotice od 17:00 proti Moravanům sraz 16:30          Nominace :Doležal, Hanák, Foltýn, Holeček, Náplava, Vacenovský J., Vacenovský M.,Halla, Holek,...

Program 36. týden

04.09.2018 08:52
Středa         5.9.   volno Čtvrtek         6.9. trénink Milotice 18:00 - 19:30 Sobota         8.9. KS Ratíškovice sraz...

změna času nedělního utkání OP

29.08.2018 14:07
Na žádost soupeře se bude hrát OP proti Kyjovu na hřišti v Miloticích už od 9:30 !!!  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program starší přípravky

Tréninky :

          Pondělí     16:30 - 18:00 Ratíškovice

  Středa      16:30 - 18:00 Milotice

 Čtvrtek     16:30 - 18:00 Milotice

 

Soupiska starší přípravka


Doležal Jakub 2008
Fojtík Patrik 2008
Kadlec Petr 2008
Koch Dominik 2008
Král Filip 2008
Procházka Jakub 2008
Svoboda Jan 2008
Vavřina Václav 2008
Vodička Lukáš 2008
Bábíček Dominik 2009
Foltýn Tomáš 2009
Hanák Štěpán 2009
Holeček Tomáš 2009
Kotásek Štěpán 2009
Lunga Viktor 2009
Náplava Samuel 2009
Vacenovský Jakub 2009
Vacenovský Matěj 2009
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Vařák Dominik 2010