V sobotu 6.2. se účastníme dvou turnajů
4. KOLO OHL SKUPINA C Tělocvična ZŠ Dolní Bojanovice pořadatel Mogul Vacenovice
Sraz v 7:30 přímo tam. Dresy zelené.
Nominace: Halla, Lunga, Svoboda, Kadlec, Koch, Kotásek, Procházka, Král, Hanák, Vařák, Vinceová
Program a rozlosování turnaje dne 6.2.2016:
07:50 – 07:58 |
Zahájení turnaje |
Výsledek |
08:00 – 08:20 |
MiRaVa B: SK Mogul Vacenovice |
: |
08:22 – 08:42 |
SK Agro Vnorovy: FKM Morava B |
: |
08:44 – 09:04 |
FK Baník Dubňany : MiRaVa B |
: |
09:06 – 09:26 |
SK Mogul Vacenovice : SK Agro Vnorovy |
: |
09:28 – 09:48 |
FKM Morava B: FK Baník Dubňany |
: |
09:50 – 10:10 |
MiRaVa B: SK Agro Vnorovy |
: |
10:12 – 10:32 |
SK Mogul Vacenovice: FK Baník Dubňany |
: |
10:34 – 10:54 |
FKM Morava B: MiRaVa B |
: |
10:56 – 11:16 |
SK Agro Vnorovy: FK Baník Dubňany |
: |
11:18 – 11:38 |
FKM Morava B: SK Mogul Vacenovice |
: |
12:00 – 12:15 |
Vyhlášení výsledků a ukončení turnaje |
Turnaj POHOŘELICE pořadatel FC Svratka Brno.
Sraz v 8:00 přímo tam. Dresy zelené.
Nominace: Krist, Lamáček, Příkazský, Mičola, Šigut, Podhorský
Program a rozlosování turnaje dne 6.2.2016:
Utkání |
Čas |
Soupeři |
Výsledek |
|
1. |
8,05 |
RAFK Rajhrad |
FK IE Znojmo |
|
2. |
8,22 |
1. SC Znojmo |
MSK Břeclav |
|
3. |
8,39 |
Svratka Brno |
MiRaVa |
|
4. |
8,56 |
FK Kozlovice |
RAFK Rajhrad |
|
5. |
9,13 |
MSK Břeclav |
FK IE Znojmo |
|
6. |
9,30 |
1. SC Znojmo |
MiRaVa |
|
7. |
9,47 |
Svratka Brno |
FK Kozlovice |
|
8. |
10,04 |
RAFK Rajhrad |
MSK Břeclav |
|
9. |
10,21 |
MiRaVa |
FK IE Znojmo |
|
10. |
10,38 |
Svratka Brno |
1. SC Znojmo |
|
11. |
10,55 |
MSK Břeclav |
FK Kozlovice |
|
12. |
11,12 |
MiRaVa |
RAFK Rajhrad |
|
13. |
11,29 |
Svratka Brno |
FK IE Znojmo |
|
14. |
11,46 |
FK Kozlovice |
1. SC Znojmo |
|
15. |
12,03 |
MiRaVa |
MSK Břeclav |
|
16. |
12,20 |
Svratka Brno |
RAFK Rajhrad |
|
17. |
12,37 |
FK IE Znojmo |
FK Kozlovice |
|
18. |
12,54 |
1. SC Znojmo |
RAFK Rajhrad |
|
19. |
13,11 |
Svratka Brno |
MSK Břeclav |
|
20. |
13,28 |
FK Kozlovice |
MiRaVa |
|
21. |
13,45 |
FK IE Znojmo |
1. SC Znojmo |
|
14:10 - 14.25 ukončení turnaje a vyhlášení výsledků |