Program 23. týden
3.6. V Miloticích dohrávka OP s Moravským Pískem sraz 17:00
Nominace : Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Ostatní volno
5.6. Trénink Milotice 17:00 – 18:30
6.6. Trénink Ratíškovice 17:00 – 18:30
8.6. KS Znojmo Oblekovice sraz 10:20 (dopravu domluvíme na tréninku)
Nominace : Doležal, Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Rozpis : 10,00h FK Znojmo – Hustopeče
11,00h Hustopeče - Ratíškovice
12,00h FK Znojmo – Ratíškovice
9.6. OP Milotice sraz 9:20
Nominace: Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Vařák
Bez dresů
9.6. OS Milotice sraz 9:20
Nominace: Doležal, Foltýn, Hanák, Kotásek, Lunga, Vacenovský J., Vacenovský M.,
Bez dresů
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/program-na-cerven1/
3.6. V Miloticích dohrávka OP s Moravským Pískem sraz 17:00
Nominace : Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Ostatní volno
5.6. Trénink Milotice 17:00 – 18:30
6.6. Trénink Ratíškovice 17:00 – 18:30
8.6. KS Znojmo Oblekovice sraz 10:20 (dopravu domluvíme na tréninku)
Nominace : Doležal, Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Rozpis : 10,00h FK Znojmo – Hustopeče
11,00h Hustopeče - Ratíškovice
12,00h FK Znojmo – Ratíškovice
9.6. OP Milotice sraz 9:20
Nominace: Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Vařák
Bez dresů
9.6. OS Milotice sraz 9:20
Nominace: Doležal, Foltýn, Hanák, Kotásek, Lunga, Vacenovský J., Vacenovský M.,
Bez dresů
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/program-na-cerven1/
3.6. V Miloticích dohrávka OP s Moravským Pískem sraz 17:00
Nominace : Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Ostatní volno
5.6. Trénink Milotice 17:00 – 18:30
6.6. Trénink Ratíškovice 17:00 – 18:30
8.6. KS Znojmo Oblekovice sraz 10:20 (dopravu domluvíme na tréninku)
Nominace : Doležal, Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Lunga, Vařák, Vacenovský J.
Bez dresů
Rozpis : 10,00h FK Znojmo – Hustopeče
11,00h Hustopeče - Ratíškovice
12,00h FK Znojmo – Ratíškovice
9.6. OP Milotice sraz 9:20
Nominace: Fojtík Koch, Procházka, Svoboda, Vavřina, Bábíček, Vařák
Bez dresů
9.6. OS Milotice sraz 9:20
Nominace: Doležal, Foltýn, Hanák, Kotásek, Lunga, Vacenovský J., Vacenovský M.,
Bez dresů