Informace o E.ON Junior Cupu 2016 - 12. ročník aktualizováno (14.6.2016)!

19.04.2016 09:07

 

Kvalifikační kola fotbalového turnaje E.ON Junior Cup jsou určena krajským a okresním klubům. Hraje se 18. a 19 června v kategorii U10 a do každého turnaje může zasáhnout maximálně 24 týmů. Počet kvalifikačních turnajů je 10.

E.ON Junior Cup se hraje systémem kvalifikačních kol a Velkého finále. V letošním roce je určen pro hráče narozené 1. ledna 2006 a mladší. V případě dívek je hranice posunuta na 1. 1. 2005 a mladší. 

Kvalifikační turnaje budou mít 10 kol, ze kterých vzejde 10 finalistů. „Tyto týmy ve Velkém finále doplníme mužstvy s divokou kartou z kvalifikačních kol, ligovými kluby a zahraničními hosty,“ upřesňuje Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Kvalifikační turnaje se konají 18. a 19. června. O jednom víkendu tak odehraje E.ON Junior Cup až 240 týmů. V sobotu se odehraje část na území Čech, v neděli pak na Vysočině a Moravě. Každá kvalifikace je otevřena pro 24 týmů. Po konzultaci s odborníky se vrací herní systém 7+1.

Během dosavadních 11 ročníků prošlo turnajem přes 20 tisíc hráčů a každý z nich si odnesl značkový fotbalový míč PUMA. A i v letošním roce se každý hráč může na balon těšit.

Hlavní cenou Velkého finále je zájezd za Janem Kollerem do Monaka. Týmy na druhém a třetím místě se pak mohou těšit z pozvánky na německý halový turnaj Bayernwerk Cup nebo pobyt v Německu a například sehrání přátelských zápasů.

Mužstvo MiRaVy je přihlášeno na kvalifikační turnaj do Břeclavi. Turnaj bude zahájen v neděli dne 19.6.2016.

Přihlášené týmy :

MiRaVa, 

1. SC Znojmo, 

FC Medlánky, 

FK Hodonín I, II, 

FK Znojmo, 

MSK Břeclav, 

SK Olympia Ráječko, 

TJ Sokol Dobšice, 

TJ Sokol Novosedly, 

TJ Tatran Bohunice,

FC Sparta Brno,

FC Viktoria Otrokovice,

FC Hustopeče,

FK Valtice,

FC Slovan Rosice,

TJ Sokol Střelice,

TJ Tatran Kohoutovice