E.ON JUNIOR CUP 2016 - výsledky, tabulky, hodnocení!!!

22.06.2016 10:09

V neděli jsme se s zúčastnili jednoho z kvalifikačních turnajů pořádaných firmou E.ON (E.ON Junior Cup 2016 -  pro ročník 2006 a mladší). Hrálo se na stadiónu v Břeclavi- Poštorné na čtyřech hřištích. Počet účastníků 18, byl rozdělen do dvou skupin po 9. Ve skupinách se hrálo každý s každým. Hrálo se na šířku hřiště v počtu 7+1. Hrací doba ve skupině 12.min. ,o umístění 15.min., semifinále ,o třetí a finále 2x10.minut.

Výsledky MiRaVy:

 

Skupina A - výsledky

9:00

TJ Sokol Střelice

0:2

FC Slovan Rosice

9:00

SK Olympia Ráječko

0:5

FK Hodonín II

9:00

TJ Tatran Kohoutovice

1:0

MiRaVa

9:00

FC Sparta Brno

1:1

1. FC Znojmo

9:30

MiRaVa (1x Příkazský)

1:2

FC Sparta Brno

9:30

FK Hodonín II

0:0

TJ Tatran Kohoutovice

9:30

FC Slovan Rosice

3:0

SK Olympia Ráječko

9:30

MSK Břeclav

5:0

TJ Sokol Střelice

10:00

SK Olympia Ráječko

0:6

MSK Břeclav

10:00

TJ Tatran Kohoutovice

0:0

FC Slovan Rosice

10:00

FC Sparta Brno

0:1

FK Hodonín II

10:00

1. FC Znojmo

0:0

MiRaVa

10:30

FK Hodonín II

1:1

1. FC Znojmo

10:30

FC Slovan Rosice

1:3

FC Sparta Brno

10:30

MSK Břeclav

1:0

TJ Tatran Kohoutovice

10:30

TJ Sokol Střelice

1:0

SK Olympia Ráječko

11:00

TJ Tatran Kohoutovice

2:0

TJ Sokol Střelice

11:00

FC Sparta Brno

1:0

MSK Břeclav

11:00

1. FC Znojmo

1:0

FC Slovan Rosice

11:00

MiRaVa (1x Popelka)

1:4

FK Hodonín II

11:30

FC Slovan Rosice

0:1

MiRaVa (1x Popelka)

11:30

MSK Břeclav

1:1

1. FC Znojmo

11:30

TJ Sokol Střelice

0:2

FC Sparta Brno

11:30

SK Olympia Ráječko

0:2

TJ Tatran Kohoutovice

12:00

FC Sparta Brno

5:0

SK Olympia Ráječko

12:00

1. FC Znojmo

2:0

TJ Sokol Střelice

12:00

MiRaVa

0:2

MSK Břeclav

12:00

FK Hodonín II

0:0

FC Slovan Rosice

12:30

MSK Břeclav

0:1

FK Hodonín II

12:30

TJ Sokol Střelice

0:2

MiRaVa (2x Popelka)

12:30

SK Olympia Ráječko

0:2

1. FC Znojmo

12:30

TJ Tatran Kohoutovice

1:2

FC Sparta Brno

13:00

1. FC Znojmo

0:1

TJ Tatran Kohoutovice

13:00

MiRaVa (3x Příkazský)

3:0

SK Olympia Ráječko

13:00

FK Hodonín II

5:0

TJ Sokol Střelice

13:00

FC Slovan Rosice

0:0

MSK Břeclav

 

Skupina A - tabulka

 

Tým

Zápasy

Výhry

 

Remízy

Prohry

 

Skóre

Body

1.

FC Sparta Brno

8

6

 

1

1

 

16:5

19

2.

FK Hodonín II.

8

5

 

3

0

 

17:2

18

3.

MSK Břeclav

8

4

 

2

2

 

15:3

14

4.

Tatran Kohoutovice

8

4

 

2

2

 

7:3

14

5.

1. SC Znojmo

8

3

 

4

1

 

8:4

13

6.

MiRaVa

8

3

 

1

4

 

8:9

10

7.

Slovan Rosice

8

2

 

3

3

 

6:5

9

8.

Sokol Střelice

8

1

 

0

7

 

1:18

3

9.

Olympia Ráječko

8

0

 

0

8

 

0:27

0

 

Zápasy o umístění:

O 17. místo Ráječko 1:3
Dobšice
 
O 15. místo Střelice 2:0
Valtice
 
O 13. místo Rosice 2:0
Medlánky
 
O 11. místo MiRaVa 0:3
Otrokovice
 
O 9. místo 1. SC Znojmo 2:3p
Bohunice
 
O 7. místo Kohoutovice 1:2p
Hustopeče
 
O 5. místo Břeclav 2:0
FK Znojmo
 
Semifinále Sparta Brno 2:3
Novosedly
 
  Hodonín I 6:1
Hodonín II
 
O 3. místo Sparta Brno 1:6
Hodonín II
 

Finále

Novosedly

0:1

Hodonín I

 

Konečné pořadí:

 

Více o turnaji na : https://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/eon-junior-cup/kvalifikacni-turnaje/8-breclav/vysledky.html

 

Hodnocení:

Klukům určitě nemůžeme vytknout bojovnost, ale to ostatní tam jaksi chybělo! Snad únava po náročné sezóně?!