23.5.2015 Mirava - Velká nad Veličkou

23.05.2015 14:28

 Dnes se uskutečnil další zápas jarní sezóny, tentokrát na hřišti v Ratíškovicích svedlli kluci zápasy ze soupeřem z Velké nad Veličkou. Prní zápas zahájili starší žáci, kteří za podpory mladších žáků odehráli pěkný fotbal, který nám nerozhodným výsledkem 0:0 přinesl první bod v soutěži. 

        V 10.45 byl odpískán začátek dalšího utkání, tentokrát mladších žáků. Jak se kluci ujali míče hned zpočátku hry, tak už jej skoro celé utkání nepustili. Správnými nahrávkami a souhrou celého týmu se postupně dostával míč do soupeřovi sítě hned 11krát. Velkým favoritem u míče byl Michael Kunka, který poslal míč do branky 4krát, 3 narozeninové góly si dal David Sukup (přejem všechno nejlepší!!!!), Šimon Odrouch byl strůjcem takéž 3 gólů a 1 gól dal Víťa Šural.

        I přes chladné počasí a déšť kluci odehráli bezva fotbal. Na hřišti u obou zápasů byla znát kamarádská atmosféra. Kluci jsou si vědomi, že je jich do počtu málo a ta zodpovědnost hrát co nejlépe, je drží hodně při sobě. Mladší hrají již tradičně dva zápasy po sobě, mají toho dost,ale další zápasy v turnaji znovu nastoupí s chutí odvést co nejlepší výkon. Je fajn vidět, jak kluci drží při sobě, že vnímají ten fakt, že jsou tým a přes veškeré úskalí se snaží hrát co nejlepší fotbal. 

       Doufám, že pro příští sezónu kluci nezapomenete, co všechno jste spolu zažili, vítězství i zklamání. Že se Vám v hlavě promítne, že jste tým již několik let, že si vzpomenete na své začátky, na tu cestu, která Vás za pomoci trenérů dovedla až tam, kde jste. Kluci jste fajn parta, umíte se podržet a tak přání nás všech je zůstaňte dál spolu, ať Vás těší každý zápas, ať se těšíte na další fotbalové úspěchy... Díky patří všem, kteří přes všechny nesnáze dokáží držet spolu a to o Vás kluci platí dvojnásob. Tak do dalších zápasů hodně štěstí .....