Mistrovské utkání:            MiRaVa : Velká nad Veličkou    5:4 (2:4)

střelci branek:                  Brhel Ondřej - 2x

Popelka Martin - 2x

Svitko Kryštof - 1x

základní sestava:       1. lajna: Kohút - Mičola,Toman - Brhel - Popelka, Kašík

2. lajna: Kohút - Valachovič, Pospíšil - Hřebačka - Šlampa, Svitko

hodnocení:    V neděli dopoledne zavítal na Milotický pažit klub z Velké nad Veličkou. Od začátku zápasu bylo jasné, že to nebudeme mít jednoduché a že na body se pořádně nadřeme a to doslova! Soupeř se prezentoval důrazem v osobních  soubojích(4 hráče s ročníkem 2008!), aktivitou všech hráčů ,vcelku slušnou střelbou a hlavně měl v brance dobrého golmana , kterého jsme dlouho nemohli překonat.Naše hra byla v prvním poločase (střídalo se po pětkách!) dosti ospalá- kluci se předháněli v nepřesných nahrávkách a zbrklém zakončení a také v soubojích chyběl důraz -až na vyjímky (Mičola ročník 2007- patřil k nejlepším hráčům na hřišti!). Ve druhém poločase se hra zlepšila (střídání jednotlivě) - hrálo se především na polovině soupeře a bylo jen otázkou času, kdy se bude měnit skóre. Hlavně po ose Hřebačka - Brhel - Popelka se zápas nakonec podařilo otočit, ale byla to pořádná dřina!

(video ze zápasu na rajčeti přípravek MiRaVy nebo na youtube - MiRaVa : Velká nad Veličkou 5:4 (2:4) - 17.4.2016)