14. kolo OP - MiRaVa : Dubňany - hodnocení!

Zač. utkání: 10:00h

Hr. doba: 2 x 25min

Soutěž: 14. kolo OP starších přípravek

____________________________________

Mistrovské utkání:                               MiRaVa : Baník Dubňany               9:7   (5:4)

Střelci branek:                                    2min     Brhel         1:0

4min     Popelka     2:0

5min     Popelka     3:1

6min     Hřebačka   4:1

13min   Hřebačka   5:2

27min   Lamáček    6:5

35min   Pospíšil      7:6

40min   Brhel          8:7

47min   Mičola        9:7

Sestava:           1. poločas        Kundrata – Kohút, Hřebačka – Brhel – Popelka, Luňák

(stř.: Šlampa, Valachovič, Pospíšil)

2. poločas        Kundrata – Hřebačka, Příkazský – Brhel – Šlampa, Lamáček

Šigut – Podhorský, Mičola – Popelka – Luňák, Kohút

(stř.: Valachovič, Pospíšil)

Hodnocení:      V nedělním dopoledni se na hlavním hřišti v Miloticích představil soupeř ze sousedních Dubňan. Utkání se z počátku vyvíjelo podle našich představ – kombinační akce, orientace před brankou, aktivní napadání soupeře-brzy přinesli první branku. Kluci si snad mysleli, že zápas se tak nějak dohraje, ale skutečnost byla jiná. Hosté, kteří přijeli jen v šesti hráčích, se neuvěřitelně semkli a byli víc než vyrovnaným soupeřem – hlavně hráč č. 10 dělal (svou dravostí, technikou, tahem na branku) celému našemu mužstvu velké problémy! Naštěstí s přibývajícím časem a za přispění hráčů mladší přípravky se podařilo odpor hostů utlumit a do kráčet k vítěznému konci!

(pozn.: video ze zápasu naleznete na rajčeti MiRaVy)