13. kolo OP - FC Veselí nad Moravou : MiRaVa - hodnocení!

Zač.: 9:00h

Hr. doba: 2x 25min

Soutěž: 13. kolo OP starších přípravek

___________________________________

Mistrovské utkání:            FC Veselí nad Moravou    :    MiRaVa        9:3    (4:0)

Střelci branek:                          30 min    Popelka Martin (nahr. Hřebačka- rohový kop)

39 min    Brhel Ondřej (nahr. Pospíšil - autové vhazování)

47 min    Kohút Petr (nahr. Pospíšil)

Sestava:          1. poločas:    Kohút - Popelka, Hřebačka - Brhel - Šlampa, Kundrata (stř.: Pospíšil, Valachovič)

2. poločas:    Kundrata - Hřebačka, Pospíšil - Brhel - Popelka, Šlampa (stř.: Kohút, Valachovič)

Hodnocení:                            V neděli před velikonocemi jsme sehráli 13. kolo okresního přeboru ve Veselí nad Moravou. Kluci dostali nadílku již den předem. Kvuli zmiňovanému svátku nás do Veselí dorazilo jen osm a tak jsme poskládali jen jednu pětku. Na mokrém trávníku (začátek v 9:00h- nechápu!!!) se po prvotním oťukáváním zrodila první golová akce - již v 2 minutě zápasu (a jak to u této věkové katogorie bývá - kdo dá první gól vyhraje) chyba v rozehrávce ve středu hřiště - únik soupeře a zakončení k tyčce 1:0 (a to je průběh vlastně celého utkání) do poločasu dostáváme ještě další tři branky a kluci si přestali uplně věřit (nic jim nevychází, jsou naštvaní sami na sebe-nemůžou se dostat pořádně k zakončení a o nahrávkách ani nemluvě). Do druhého poločasu jdeme v pozměněné sestavě, ale průběh utkání je stále totožný- jen ta střelba se malinko zlepšila a dáváme aspoň nějaké branky! Kluci hlavy nahoru a ve středu všichni na tréninku!!!

(pozn.: video a foto ze zápasu je na rajčeti popř. youtube.com - 13.kolo OP - Veselí : MiRaVa (27.3.2016)