Mladší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Vacenovský Petr, Koch Zdeněk, Příkazský Radek, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Mladší přípravka

rozpis na týden 20. - 26.5.2019

23.05.2019 12:10
- pondělí 20.5.219 trénink Milotice vyjímečně od 17:15   - středa 22.5.2019 okresní přebor KEN Veselí - sraz na hřišti v Miloticích v 17:00 začátek utkání : 17:30 nominace: Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula, Malát, Ovečka, Hebron            ...

členské příspěvky - jaro 2019

23.05.2019 12:07
Začínáme vybírat členské příspěvky za jarní část sezony - 500 Kč. Kluci co začali později 100 Kč / měsíc. Částku odevzdejte trenérům nejpozději do 14.6.2019

středa 22.5.2019 - trénink i zápas zrušený

22.05.2019 15:32
středeční program se ruší kvůli počasí - zápas se přesunul na pondělí 27.5.2019 17:30

rozpis na týden 13. - 19.5.2019 - aktualizace !!

13.05.2019 09:47
- pondělí trénink není - středa 15.5.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 16.5.2019 trénink Ratíškovice 17:00   pátek 17.5.2019 okresní přebor Hodonín - sraz na hřišti v Hodoníně (Nesyt) v 16:30 začátek utkání : 17:00 nominace: Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula,...

program na týden 6. - 12.5.2019 - změna termínu utkání OS: ve Bzenci v sobotu !!

06.05.2019 09:19
- pondělí 6.5.2019 trénink Milotice 17:00   středa 8.5.2019 turnaj Strážnice sraz na hřišti ve Strážnici 8:10               začátek utkání : 8:40 nominace:  Holek, Halla, Poláček, Příkazský, Kordula, Malát, Ovečka, Hebron, Hadamík ...

program na týden 29.4. - 5.5.2019 - aktualizace

29.04.2019 08:59
  - pondělí 29.4.2019 trénink Milotice 17:00   středa 1.5.2019 okresní soutěž Svatobořice - sraz na hřišti ve Svatobořicích v 16:30 začátek utkání : 17:00 nominace: Hadamík, Hebron, Malát, Ovečka, Michenka, Směřička, Šohajek, Kordula, Poláček, Příkazský, Gasnárek každý...

program na týden 22. - 28.4.2019 - nominace

18.04.2019 11:56
  - středa 24.4.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 25.4.2019 trénink Ratíškovice 17:00     sobota 27.4.2019 krajská soutěž Rajhrad doprava: auta -  sraz na hřišti v Rajhradě v 9:20 začátek utkání : 10:00 Zbrojovka 11:00 RAFK Rajhrad   nominace:  Holek,...

program na týden 15. - 21.4.2019

15.04.2019 08:47
- pondělí 15.4.2019 trénink Milotice 17:00 - středa 17.4.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 18.4.2019 trénink Ratíškovice 17:00     sobota 20.4.2019 okresní soutěž Ždánice - sraz na hřišti ve Ždánicích v 9:30 začátek utkání : 10:00   nominace: Hadamík, Kordula, Ovečka,...

program na týden 8. - 14.4.2019 - nominace

08.04.2019 08:15
- pondělí 8.4.2019 trénink Milotice 17:00 - středa 10.4.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 11.4.2019 trénink Ratíškovice 17:00     sobota 13.4.2019 krajská soutěž Lednice sraz na hřišti v Lednici v 9:20 začátek utkání : 10:00 Lednice 11:00 Vyškov   nominace: Holek,...

program na týden 1. - 7.4.2019 - aktualizace

01.04.2019 08:43
- pondělí 1.4.2019 trénink Milotice 17:00 - středa 3.4.2019 trénink Milotice 17:00 - čtvrtek 4.4.2019 trénink Ratíškovice 17:00     sobota 6.4.2019 krajská soutěž Podluží - hřiště Kostice sraz na hřišti v Kosticích ve 12:20   << hřiště Kostice >> 13:00 Podluží...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program mladší přípravky

Tréninky :

pondělí Milotice

středa Milotice

čtvrtek Ratíškovice

 

Soupiska mladší přípravka

02.08.2015 00:00
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Jirásek Lukáš 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Mynář Emilio 2010
Ovečka Roman 2010
Poláček Robin 2010
Směřička Jakub 2010
Vařák Dominik 2010
Blaha Lukáš 2011
Hebron Aleš 2011
Kadlčíková Nela 2011
Kotásek Honza 2011
Michenka Tobiáš 2011
Panák Michal 2011
Popelár Marián 2011
Šohajek Tomáš 2011
Příkazský Adam 2012
Tomšej Šimon 2012