Mladší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Vacenovský Petr, Koch Zdeněk, Příkazský Radek, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Mladší přípravka

víkend 28. - 29.4.2018

23.04.2018 10:42
program na víkend 28. - 29.4.2018 sobota 28.4.2018 - krajská soutěž Drnovice - 9:00 Drnovice 10:00 IE Znojmo odjezdy autobusu: 6:45  Hřiště Baník Ratíškovice, 6:50 Vacenovice hospoda u Letochů, 6:55 Milotice hl. autobusová zastávka nominovaní hráči: neděle 29.4 2018 - okresní přebor -...

víkend 21. - 22.4.2018 - nominace

19.04.2018 08:33
sobota 21.4.2018 - krajská soutěž Ratíškovice - 10:00 Rajhrad 12:00 Kohoutovice sraz v 9:30 na hřišti v Ratíškovicích nominovaní hráči: Hanák Štěpán, Kotásek Štěpán, Vacenovský Jakub, Halla Filp, Lunga Viktor, Vařák Dominik, Náplava Sam, Foltýn Tomáš, Vacenovský Matěj neděle 22.4 2018 - okresní...

program na neděli 15.4.2018 - nominace

12.04.2018 08:35
neděle 15.4 2018 - okresní přebor v Miloticích (soupeř Kyjov) - začátek utkání 10:00 sraz 9:30 na hřišti nominovaní hráči: Hanák Štěpán, Kotásek Štěpán, Vacenovský Jakub, Halla Filp, Náplava Sam, Foltýn Tomáš,Vacenovský Matěj, Holek Pepa   - okresní soutěž v Ratíškovicích (soupeř Ždánice) -...

nominace na víkend 7. - 8.4.2018

06.04.2018 08:02
sobota 7.4.2018 - krajská soutěž Znojmo - 10:00 Židenice 11:00 Znojmo odjezd autobusu 7:20 hřiště Ratíškovice  7:25 Vacenovice hospoda u Letochů 7:30 Milotice hlavní zastávka nominovaní hráči: Hanák Štěpán, Kotásek Štěpán, Vacenovský Jakub, Halla Filp, Lunga Viktor, Vařák Dominik, Náplava Sam,...

ve čtvrtek na tréninku focení - Milotice

04.04.2018 10:29
ve čtvrtek na tréninku v Miloticích budeme pořizovat týmové foto přípravek účast všech hráčů nutná - na fotku každý svůj dres MiRaVa   následuje běžný trénink  

program 3. - 8.4.2018

29.03.2018 08:04
- velikonoční víkend volno - všechny následující akce už budou na venkovním hřišti úterý 3.4. trénink Milotice 17:00 (velikonoční vyjímka) - standartně bude v plánu trénink pondělí Ratíškovice čtvrtek 5.4. trénink Milotice 17:00 sobota 7.4. krajská soutěž Znojmo (10:00 ČAFC Židenice, 11:00 1SC...

závěr OHL přípravek - sobota 24.3.2018 LUŽICE - nominace

19.03.2018 09:31
v sobotu 24.3.2018 v Lužicích závěr OHL mladších přípravek Argentina sraz v 7:30 - Hanák Štěpán, Kotásek Štěpán, Halla Filip, Holek Pepa, Vařák Dominik, Vacenovský Jakub, Vacenovský Matěj, Foltýn Tomáš, Kotásek Honza Brazílie sraz v 15:45 - Náplava Sam, Gasnárek Tomáš, Hadamík Jakub, Poláček Robin,...

turnaj pro 2010 - sobota 10.3.2018 hala Želva Dubňany

07.03.2018 09:11
nominace : Mynář Emílio, Halla Filip, Gasnárek Tomáš, Vařák Dominik, Kotásek Honza, Holek Pepa, Příkazský Adam, Hadamík Jakub, Poláček Robin ostatní hráči v sobotu volno sraz v 11:30 na Želvě v Dubňanech - každý svůj dres a soupravu MiRaVa  

v sobotu 3.3.2018 trénink dobrovolný

28.02.2018 11:58

neděle 4.3.2018 turnaj 2009 ve Vyškově - nominace

26.02.2018 09:35
nominovaní hráči v neděli turnaj 2009 ve Vyškově sraz na místě nejpozději v 8:50 nominace: Hanák Štěpán, Kotásek Štěpán, Foltýn Tomáš, Halla Filip, Holek Pepa, Vařák Dominik, Náplava Samuel, Kotásek Honza, Vacenovský Jakub, Vacenovský Matěj   << propozice turnaje >>   <<...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program mladší přípravky

Tréninky :

Pondělí 17:00-18:30 Ratíškovice

Čtvrtek  17:00-18:30 Milotice

 

soustředění mladší přípravka srpen 2018

ročník 2010 a mladší

hotel EURO - Hutisko-Solanec

příjezd: středa 15.8. - první jídlo večeře

čtvrtek 16.8. 17:00 přátelské utkání v Rožnově pod Radhoštěm

odjezd: neděle 19.8. - snídaně

cena celkem: 1 680 Kč na osobu (4x420 ubytování + plná penze)

záloha 1 000 Kč na hráče - nutno odevzdat do konce ledna 2018

zaplacené zálohy: Gasnárek, Poláček, Příkazský, Halla, Hadamík, Kotásek J(2) Kordula, Malát, Hebron

Soupiska mladší přípravka

02.08.2015 00:00
Bařina Matouš 2009
Bařina Šimon 2009
Foltýn Tomáš 2009
Hanák Štěpán 2009
Hubáček Matěj 2009
Kotásek Štěpán 2009
Náplava Samuel 2009
Pukl Dominik 2009
Sasinek Vojtěch 2009
Vacenovský Jakub 2009
Vacenovský Matěj 2009
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Jirásek Lukáš 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Mynář Emilio 2010
Poláček Robin 2010
Vařák Dominik 2010
Kotásek Honza 2011
Příkazský Adam 2012