Mladší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Vacenovský Petr, Koch Zdeněk, Příkazský Radek, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Mladší přípravka

program do 16.12.2018

05.12.2018 09:22
- pátek 7.12.2018 akce v tělocvičně Ratíškovice od...

program na týden 26.11. - 2.12.2018

26.11.2018 12:52
  - úterý 27.11.2018 trénink tělocvična Milotice 18:00 - pátek 30.11.2018 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   - sobota 1.12.2018 OHL v Lužicích     sraz tým A v   11:45 - Hadamík, Příkazský, Halla, Kordula, Kotásek, Gasnárek,...

program na týden 19. - 25.11.2018

19.11.2018 10:12
- úterý 20.11.2018 trénink tělocvična Milotice 18:00   - pátek 23.11.2018 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   - sobota 24.11.2018 přípravné utkání - Morava...

program na týden 12. - 18.11.2018

13.11.2018 14:08
- úterý 13.11.2018 trénink tělocvična Milotice 18:00   - pátek 16.11.2018 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   - sobota 17.11.2018 trénink tělocvična Milotice 9:00  

program na týden 5. - 11.11.2018

06.11.2018 09:32
- úterý 6.11.2018 trénink tělocvična Milotice 18:00   - pátek 9.11.2018 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   - sobota 10.11.2018 trénink tělocvična Milotice 10:00  

Výběr členských příspěvků

31.10.2018 11:34
Začínáme vybírat členské příspěvky za podzimní část sezony. 500 Kč Kluci co začali později 100 Kč / měsíc Prosím přinést nejpozději do 25.11. Vybírá mladá paní Svobodová

rozpis týden 29.10. - 4.11.2018 - aktualizováno !!

29.10.2018 10:01
  úterý 30.10.2018 trénink tělocvična Milotice 18:00   pátek 2.11.2018 trénink tělocvična Ratíškovice 16:00   sobota 3.11.2018   - okresní soutěž Lovčice - začátek utkání v 10:30 sraz 10:00 na hřišti v Lovčicích (každý svůj dres...

oddílové členské příspěvky hráčů - do 15.11.2018

24.10.2018 13:29
Vybírají se oddílové členské příspěvky za hráče přípravek ve výši 500,- za podzimní sezónu 2018. Peníze odevzdávejte trenérům svých kategorií. Příspěvky je nutno odevzdat nejpozději do 15.11.2018.

program na týden 22. - 28.10.2018

19.10.2018 14:51
pondělí 22.10.2018 - okresní soutěž Bzenec B - začátek utkání v 16:30 sraz 16:00 na hřišti v Ratíškovicích (každý svůj dres MiRaVa) nominovaní hráči: Panák Michal, Poláček Robin, Hadamík Jakub, Šohajek Tomáš, Malát David, Příkazský Adam, Hebron Aleš, Směřička Jakub, Ovečka Roman   -...

program na týden 15. - 21.10.2018

16.10.2018 12:11
program na týden 15. - 21.10.2018 pondělí 15.10.2018 trénink Ratíškovice 17:00   středa 17.10.2018 trénink Milotice 17:00   čtvrtek 18.10.2018 - okresní soutěž Sudoměřice - začátek utkání v 16:30 sraz 16:00 na hřišti v Miloticích (každý svůj dres MiRaVa) nominovaní hráči:...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program mladší přípravky

Tréninky :

úterý Milotice

pátek Ratíškovice

sobota Milotice

 

Soupiska mladší přípravka

02.08.2015 00:00
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Jirásek Lukáš 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Mynář Emilio 2010
Ovečka Roman 2010
Poláček Robin 2010
Směřička Jakub 2010
Vařák Dominik 2010
Blaha Lukáš 2011
Hebron Aleš 2011
Kadlčíková Nela 2011
Kotásek Honza 2011
Michenka Tobiáš 2011
Panák Michal 2011
Popelár Marián 2011
Šohajek Tomáš 2011
Příkazský Adam 2012
Tomšej Šimon 2012