Starší přípravka sezóna 2021/2022
trenéři : Vacenovský Petr, Foltýn Miroslav, Vacenovský Michal (detaily v záložce kontakty)
Starší přípravka
plán 47. týden
22.11.2021 09:13
úterý 23.11. trénink tělocvična Milotice 18:00 - 19:30
čtvrtek 25.11. trénink tělocvična Hodonín 16:00 - 17:30
víkend volno
do konce listopadu !! je nutno odevzdat oddílové příspěvky za podzimní část sezóny 2021 - 1000,- Kč za...
plán 46. týden
15.11.2021 12:05
úterý 16.11. trénink tělocvična Milotice 18:00 - 19:30
čtvrtek 18.11. trénink tělocvična Hodonín 16:00 - 17:30
víkend volno
do konce listopadu se vybírají oddílové...
plán 45. týden
08.11.2021 09:40
úterý 9.11.
dohrávka OP Vnorovy na umělce (venku !!!) - sraz v 16:30 na hřišti ve Vnorovech
nominace: Bílek R+R, Antoš, Kordula, Opavský, Foltýn A., Kučera, Vašíček, Šohajek, Koplík ostatní volno
čtvrtek 11.11. trénink tělocvična Hodonín...
plán 44. týden - aktualizace
01.11.2021 07:19
úterý 2.11. trénink tělocvična Milotice 18:00 - 19:30
čtvrtek 4.11. trénink tělocvična Hodonín 16:00 - 17:30
sobota 6.11. krajská soutěž Lednice - sraz na...
informace k zimní části sezóny
01.11.2021 07:14
od úterý 2.11. najíždíme na zimní provoz
v úterý tělocvična Milotice od 18:00 do 19:30
ve čtvrtek tělocvična Hodonín od 16:00 do 17:30 << tělocvična Malé kasárny >>
týdenní plán bude vždycky zveřejněný na FB a na stránkách
nepravidelně budeme trénovat i v sobotu 8:30 - 10:00 v...
plán 43. týden
25.10.2021 08:24
pondělí 25.10. trénink 17:00 - 18:00 !!
středa 27.10. trénink 17:00 - 18:00 !!
čtvrtek 28.10. OP Velká nad Veličkou - sraz na hřišti v Ratíškovicích v...
změna času sobotního utkání ve Veselí nad Moravou !!!
21.10.2021 12:00
změna času začátku sobotního utkání ve Veselí nad Moravou !!!!!!
hraje se už od 10:30
sraz ve Veselí na hřišti v 10:00 - nominace se nemění
plán 42. týden - aktualizace
18.10.2021 09:03
pondělí 18.10. trénink 17:00
středa 20.10. trénink 17:00
čtvrtek 21.10. dohrávka OP v Mutěnicích od 16:15 - sraz na hřišti v Mutěnicích...
plán 41. týden
11.10.2021 08:32
pondělí 11.10. trénink 17:00
úterý 12.10. OP Dubňany - sraz na hřišti v Dubňanech v 16:00 - hraje se na umělce
nominace: Foltýn A., Kotásek, Příkazský, Ševela, Nguyen, Hebron, Panák, Grufík, Gründling,...
plán 40. týden
04.10.2021 09:15
plán 40. týden
pondělí 4.10. trénink 17:00 - 18:30
středa 6.10.. trénink 17:00 - 18:30
čtvrtek 7.10. trénink 17:00 - 18:30
neděle 10.10. OP Ždánice - sraz na hřišti ve Ždánicích v...
Od úterý 2.2.2021 Online tréninky
01.02.2021 09:30
Od zítřka tj. 2.2. budou probíhat online tréninky pod vedením Tomáše Synka
Odkaz na připojení:
<< trénink ON LINE přes MS Teams>>
Úterý - 2. 2. 2021 od 18:00 hodin do 19:00 hodin
Do místnosti se můžete přihlasit 2. 2. od 17:00 do 18:00 hodin
Připojte se přes počítač nebo mobilní aplikaci
Připojte se přes počítač nebo mobilní aplikaci
Doporučuji se přihlašovat přes Google Chrome
distanční výuka než začneme trénovat
kdo si troufne předvést zvládnutí domácího úkolu,
- natočte se - uložte video na internet -
odkaz zašlete na banikpripravka@email.cz - výsledek uveřejníme na stránkách
Program starší přípravky
Tréninky jaro 2022 hřiště Ratíškovice
Pondělí 17:30 - 19:00
Středa 17:30 - 19:00
Čtvrtek 17:30 - 19:00
Soupiska starší přípravka
Grufík Matyáš | 2011 |
Gründling Tobiáš | 2011 |
Hebron Aleš | 2011 |
Chaloupka Jakub | 2011 |
Foltýn Adam | 2011 |
Kotásek Jan | 2011 |
Michenka Tobiáš | 2011 |
Panák Michal | 2011 |
Ševela Antonín | 2011 |
Šohajek Tomáš | 2011 |
Antoš Lukáš | 2012 |
Bílek Radek | 2012 |
Bílek Roman | 2012 |
Koplík Zdeněk | 2012 |
Kordula Jakub | 2012 |
Kučera Ondřej | 2012 |
Nguyen Kristian | 2012 |
Opavský Antonín | 2012 |
Příkazský Adam | 2012 |
Vašíček Patrik | 2012 |