Podrobnosti EON Cup
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
propozice EON Junior Cup Veselí n M.pdf (827,6 kB)
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
V sobotu 10.6. se účástníme turnaje ve Veselí nad Moravou.
Sraz přímo ve Veselí v 8:30 přdpokládaný konec turnaje v 17:30 (všichni dostatek pití a jídla)
Nominace : Vavřina, Kotásek, Krist, Podhorský, Procházka, Vodička, Příkazský, Svoboda, Mičola, Kadlec, Halla, Koch, Knotek
Týmové oblečení.
Všichni nominování zítra tj. 8.6. přípravné utkání v Miloticích s Moravou.
Sraz 17:00 začátek 17:30
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/
Více zde: https://mirava.webnode.cz/news/podrobnosti-eon-cup/