Mladší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Vacenovský Petr, Koch Zdeněk, Příkazský Radek, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Mladší přípravka

1. kolo OHL mladší přípravky v sobotu 18.11.2017

15.11.2017 12:49
v sobotu 18.11.2017 odehrajeme 1. kolo okresní halové ligy přípravek ( máme přihlášené 2 mužstva MiRaVa v kategorii mladších přípravek) v hale v Dolních Bojanovicích hrajeme první zápas v 15:00 rozpis 1. kolo OHL sraz nominovaných hráčů na místě je nejpozději ve 14:30 !!   nominace: tým...

oddílové členské příspěvky hráčů - do 15.11.2017

03.11.2017 12:03
Po dohodě vedení oddílů se vybírají členské příspěvky za hráče přípravek ve výši 400,- za podzimní sezónu.(100 Kč/měsíc) Příspěvky je nutno odevzdat nejpozději do 15.11.2017. Finanční prostředky budou směrovány do oddílu ve kterém je hráč registrován. (Milotice, Ratíškovice)

program 2. - 4.11.2017

30.10.2017 10:09
čtvrtek 2.11.2017 od 16:30 dohrávka OP v Mutěnicích nominace: Hanák, Kotásek Š., Halla, Vařák, Náplava, Foltýn, Vacenovský J., Vacenovský M., Holek   sobota 4.11.2017 trénink tělocvična Milotice od 9:00

program na prodloužený víkend 26. - 29.10.

24.10.2017 11:13
Čtvrtek 26.10.odložené utkání OP Morava od 16:30 v Miloticích nominace : všichni hráči mladší přípravky - dresy MiRaVa - sraz v 16:10 - brankář Hanák Štěpán - (Kordula Pavel volno) Pátek 27.10. odložené utkání OS od 16:30 v Dolních Bojanovicích nominace : všichni hráči mladší přípravky - dresy...

pozor změna tréninku PO >> ÚT !!

23.10.2017 12:59
Pondělní trénink se kvůli počasí přesouvá z pondělka 23.10. na úterý 24.10. (hřiště Milotice od 17:00)  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program mladší přípravky

Tréninky přes zimu tělocvičny:

Úterý 16:30-18:00 Milotice

Středa  16:30-18:00 Ratíškovice

Sobota 9:00-10:30 Milotice

Soupiska mladší přípravka

02.08.2015 00:00
Bařina Matouš 2009
Bařina Šimon 2009
Foltýn Tomáš 2009
Hanák Štěpán 2009
Hubáček Matěj 2009
Kotásek Štěpán 2009
Mynář Emilio 2009
Náplava Samuel 2009
Pukl Dominik 2009
Sasinek Vojtěch 2009
Vacenovský Jakub 2009
Vacenovský Matěj 2009
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Jirásek Lukáš 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Poláček Robin 2010
Vařák Dominik 2010
Kotásek Honza 2011
Příkazský Adam 2012