Mladší přípravka sezóna 2017/2018

trenéři : Vacenovský Petr, Koch Zdeněk, Příkazský Radek, Ševela Jan (brankáři) (detaily v záložce kontakty)

Mladší přípravka

program na sobotu 20.1.2018 - nominace

17.01.2018 13:53
8:00 - 12:00 OHL Argentina v Bojanovicích nominace: Hanák, Kotásek Š., Náplava, Foltýn, Vařák, Vacenovský J., Vacenovský M., sraz v 7:30 v hale Bojanovice 13:00 - 17:00 OHL Brazílie v Bojanovicích nominace: Vacenovský J., Vacenovský M., Mynář, Malát, Sasinek, Bařina Š., Bařina M. sraz ve 12:50 v...

OHL 14.1.2018 - nádstavbová část - Veselí nad Moravou

09.01.2018 13:33
v neděli 14.1.2018 pokračuje ve Veselí nad Moravou OHL přípravek Argentina sraz ve Veselí v 7:30 - nominace: Hanák, Halla, Foltýn, Gasnárek, Vařák, Holek, Kotásek J., Kotásek Š.,Náplava Brazílie sraz v 15:00 - nominace: Kordula, Příkazský, Jirásek, Hadamík, Poláček, Vacenovský J., Vacenovský M.,...

turnaj v Hodoníně 7.1.2018 - nominace

21.12.2017 09:30
v neděli 7.1.2018 turnaj pro ročník 2009 v Hodoníně nominovaní hráči: Hanák Štěpán, Halla Filip, Vařák Dominik, Kotásek Štěpán, Vacenovský Jakub, Foltýn Tomáš, Náplava Sam, Holek Pepa, Vacenovský Matěj   sraz v 8:00 v hale TEZA Hodonín. Každý svůj dres a soupravu MiRaVa.  

1. trénink v roce 2018

18.12.2017 11:57
1. trénink v roce 2018 bude ve středu 3.1.2018 od 16:30 v tělocvičně v Ratíškovicích

4. kolo OHL mladší přípravky v neděli 17.12.2017 v Lužicích

12.12.2017 09:51
Sraz hráčů v hale v Lužicích podle nominace do týmů - každý svůj dres MiRaVa Brazílie sraz ve 14:15 - nominace: Kordula P., Vacenovský J., Poláček R., Vacenovský M., Příkazský A., Hadamík J., Mynář E., Jirásek L., Sasinek V. Argentina sraz ve 14:30 - nominace: Hanák Š., Kotásek Š., Vařák D., Halla...

ukončení podzimní sezóny 2017/2018

12.12.2017 09:00
fotogalerie z akce 19.12.2015 fotogalerie z akce 3.12.2016

hráči ročníku 2010 - zažádejte si o fotbalový balíček

12.12.2017 08:00

3. kolo OHL mladší přípravky v neděli 10.12.2017 v Bojanovicích

05.12.2017 09:29
v neděli 10.12.2017 3. kolo OHL sraz všech nominovaných hráčů v hale v Bojanovicích v 10:50 !!   Argentina nominace: Hanák Š., Kotásek Š.,Vařák D., Halla F., Foltýn T., Kotásek J., Holek J., Gasnárek T., Vacenovský M. Brazílie nominace: Náplava S., Vacenovský J., Poláček R., Příkazský A.,...

sobota 2.12.2017 - přátelské utkání Dubňany

30.11.2017 08:51
- sraz v tělcvičně v Miloticích v 8:45 - každý svůj dres MiRaVa

2. kolo OHL mladší přípravky v neděli 26.11.2017 v Lužicích

23.11.2017 08:00
v neděli 26.11.2017 2. kolo OHL sraz hráčů v hale v Lužicích podle nominace do týmů !!   Argentina sraz v 7:30 - nominace: Hanák Š., Kotásek Š.,Vařák D., Halla F., Náplava S., Foltýn T., Kotásek J., Holek J.   Brazílie sraz v 8:00 - nominace: Kordula P., Vacenovský J., Vacenovský M.,...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program mladší přípravky

Tréninky přes zimu tělocvičny:

Úterý 16:30-18:00 Milotice

Středa  16:30-18:00 Ratíškovice

Sobota 9:00-10:30 Milotice

soustředění mladší přípravka srpen 2018

ročník 2010 a mladší

hotel EURO - Hutisko-Solanec

příjezd: středa 15.8. - první jídlo večeře

odjezd: neděle 19.8. - snídaně

cena celkem: 1 680 Kč na osobu (4x420 ubytování + plná penze)

záloha 1 000 Kč na osobu - nutno odevzdat do konce ledna 2018

Soupiska mladší přípravka

02.08.2015 00:00
Bařina Matouš 2009
Bařina Šimon 2009
Foltýn Tomáš 2009
Hanák Štěpán 2009
Hubáček Matěj 2009
Kotásek Štěpán 2009
Náplava Samuel 2009
Pukl Dominik 2009
Sasinek Vojtěch 2009
Vacenovský Jakub 2009
Vacenovský Matěj 2009
Gasnárek Tomáš 2010
Hadamík Jakub 2010
Halla Filip 2010
Holek Pepa 2010
Jirásek Lukáš 2010
Kordula Pavel 2010
Malát David 2010
Mynář Emilio 2010
Poláček Robin 2010
Vařák Dominik 2010
Kotásek Honza 2011
Příkazský Adam 2012