Minipřípravka
trenéři : Ševela Jan, Valenta Robin, Koplík Milan (detaily v záložce kontakty)
Minipřípravka
nominace na Kostelec 4.6.2017
02.06.2017 08:38
MU okresní soutěže v neděli 4.6.2017 proti Kostelci od 10:00
sraz nominovaných hráčů na hřišti v Ratíškovicích v 9:30
nominace: Náplava Sam, Gasnárek Tomáš, Poláček Robin, Kotásek Honza, Jirásek Lukáš, Příkazský Adam, Vacenovský Jakub, Vacenovský Matěj, Foltýn Tomáš
poslední mistrák v Uhřicích v pátek 9.6. od 18:00
29.05.2017 10:23
poslední mistrovský zápas sezóny hrajeme v Uhřicích už v pátek 9.6.2017 od 18:00
v pondělí přátelák v Hodoníně -- ročník 2010
26.05.2017 07:38
v pondělí hrajeme přátelské utkání proti Hodonínu U7 na stadionu v Rybářích (u koupaliště)
sraz na hřišti v dresech MiRaVa v 17:45 , hrát se bude od 18:00
nominace: Kordula Pavel, Holek Pepa, Vařák Dominik, Gasnárek Tomáš, Kotásek Honza, Halla Filip, Poláček Robin, Příkazský Adam, Jirásek Lukáš
proti Kyjovu ve 14:00 v sobotu 27.5. - pozor změna času - hrajeme už ve dvě - sraz 13:30
22.05.2017 09:22
MU okresní soutěže hrajeme v Kyjově v sobotu 27.5.2017 od 14:00 !
sraz nominovaných hráčů na hřišti v Kyjově ve 13:30
nominace: Náplava Sam, Gasnárek Tomáš, Poláček Robin, Kotásek Honza, Halla Filip, Jirásek Lukáš, Kordula Pavel, Příkazský Adam, Vacenovský Jakub, Vacenovský Matěj
turnaj Hodonín - ročník 2010 - neděle 21.5.2017
19.05.2017 12:04
V neděli 21.5.2017 od 14:00 turnaj U7 v Hodoníně
- sraz na hřišti U červených domků ve 13:30 - dresy a soupravy MiRaVa
nominace: Kordula Pavel, Holek Pepa, Vařák Dominik, Gasnárek Tomáš, Halla Filip, Příkazský Adam, Poláček Robin, Jirásek Lukáš
tréninky podzim 2018
úterý od 17:00
hřiště Ratíškovice
čtvrtek od 17:00
hřiště Ratíškovice
Soupiska minipřípravka
21.08.2014 19:33
Antoš Lukáš | 2012 |
Bílek Radek | 2012 |
Bílek Roman | 2012 |
Cuták Dominik | 2012 |
Kadlčíková Sára | 2012 |
Koplík Zdeněk | 2012 |
Kučera Ondřej | 2012 |
Nguyen Bao Chau | 2012 |
Opavský Antonín | 2012 |
Pažický Tobiáš | 2012 |
Ševelová Sofie | 2012 |
Tomšej Šimon | 2012 |
Kordula Jakub | 2012 |
Vašíček Patrik | 2012 |
Viswanath Yash | 2012 |
Burdzinski Jakub | 2013 |
Ivičič Dominik | 2013 |
Kolečkář Jakub | 2013 |
Marek Milan | 2013 |
Molnár Maxmilián | 2013 |
Smolka Dominik | 2013 |
Strapina Lukáš | 2013 |
Ševelová Stella | 2014 |
Valenta Robin | 2014 |